+86-574-86303380

رده محصول

تماس با ما

Ningbo Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: 118 ZhenNingXi جاده, منطقه Zhenhai شهر نینگبو استان 315221 چین
تماس با ما: آقای Eric ژو
تلفن: 86-574-86303380
فکس: 86-574-86303380
بگویید: 13586889073
ایمیل:sales@finotekpower.com
کد پستی: 315221
www.finotekpower.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجزیه و تحلیل و مقابله با شکست شیر هیدرولیک

بیشتر مورد استفاده در سیستم های هیدرولیک از اجزا و قطعات سوپاپ هیدرولیکی، عملکرد آن این است که جهت جریان سیال، فشار، جریان کنترل، جهت دیدار با اجرای قطعات مورد نیاز برای قدرت، نیروی (یا گشتاور)، سرعت، به طوری که کل کار سیستم های هیدرولیک با توجه به الزامات. وقتی شیر هیدرولیک وجود دارد عدم ثبات دقت و قابلیت اطمینان از سیستم هیدرولیک تاثیر به سزایی دارد و حتی سیستم خود را به کار نمی شود.

سایش

هیدرولیک پایه شیر و شیر مجموعه و بدن شیر قطعات مکانیکی جنبش معاون بین، با استفاده از اصطکاک شیعه به طور مداوم تولید می کند در قطعات اندازه شکل و تغییرات رخ داد و شکست.? الکترومغناطیسی معکوس شیر شیر اصلی سایش و یا تغییر شکل، خواهد شد خواهد شد باعث به شیر در امداد رسانی و بهره وری واقعی آسان به ترخیص کالا از گمرک و یا تغییر شکل در می کند رد و کثیف، به باعث می شود هسته شیر تولید پدیده مقاومت مکانیکی کارت. اگر شیر اصلی و سوپاپ ترخیص کالا سوراخ بیش از حد بزرگ است، شوک فشار ایجاد می کند. فشار کاهش سایش خلبان شیر شیر شیر بی ثباتی شغلی و یا حتی را افزایش. خلبان مخروط سوپاپ دریچه تسکین (یا خلبان عمل دریچه های توپ) به علت ساییدگی و پارگی و آب بندی به ولتاژ دقیق و عادی نیست. دریچه ساسات بدونجهت (کنترل سرعت) شیر قطعات فرسوده، مهر و موم، بخشی از نفت دور از طریق شیر تخلیه، حساسیت سرعت تاثیر می گذارد.

خستگی

کار در بار طولانی مدت شیر هیدرولیک بهار بهار با توجه به خستگی در نرم بهار طول یا شکستن تمام هسته شیر, شیر صندلی ناشی از خستگی و ترک خوردگی و لایه برداری یا آسیب های دیگر. این ممکن است شیر از درجه اعتبار ساقط. سرریز شدن شیر در اصلی شیر کشویی یا خلبان شیر بهار خستگی یا شکسته خواهد شد را سیستم فشار مورد نیاز را برآورده نمی. شیر بهار خیلی نرم و یا کوتاه مدت، جایگاه کار اصلی شیر و تنظیم مجدد عادی تاثیر می گذارد، سیستم کار نمی کند.


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-574-86303380  E-mail: sales@finotekpower.com

کپی رایت © نینگبو Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.