+86-574-86303380

رده محصول

تماس با ما

Ningbo Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: 118 ZhenNingXi جاده, منطقه Zhenhai شهر نینگبو استان 315221 چین
تماس با ما: آقای Eric ژو
تلفن: 86-574-86303380
فکس: 86-574-86303380
بگویید: 13586889073
ایمیل:sales@finotekpower.com
کد پستی: 315221
www.finotekpower.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پمپ هیدرولیک دستی فشار بالا و پایین دو بخش سرعت روغن

هیدرولیک دستی پمپ یک نوع پمپ هیدرولیکی است، عملکرد آن بر روی ماشین قدرت (مانند موتور موتور و موتور احتراق داخلی و غیره)، انرژی مکانیکی را می توان به انرژی فشار مایع تبدیل کرد. پمپ دستی پمپ هیدرولیک پیستون نردبان است که به عنوان منبع نیروی هیدرولیکی علاوه بر تطبیق ابزار نیز شکسته می شود اما همچنین ممکن است با بسیاری از انواع ابزار یا دستگاه تجربی برای استفاده استفاده شود.

اصل کار

این دوربین توسط موتور هدایت می شود. هنگامی که دکمه حرکت پینگر به سمت بالا حرکت می کند، حجم آب بندی پیستون و سیلندر کاهش می یابد، روغن از حجم مهر و موم شده اکسترود شده و شیر به محل مورد نظر تخلیه می شود. هنگامی که بادامک به قسمت نزولی منحنی چرخانده می شود، بهار باعث می شود که پیستون به سمت پایین یک درجه خلاء خاصی ایجاد کند و روغن در مخزن تحت فشار فشار هوا وارد حجم آب بندی شود. بادامک پیستون را به بالا و پایین نگه می دارد، حجم آب بندی کاهش می یابد و به طور دوره ای افزایش می یابد و پمپ همچنان به خوردن روغن و تخلیه روغن ادامه می دهد.

مشخصات

1. دو بخش از سرعت روغن پایین و فشار پایین، فشار را می توان در توقف میانه نگه داشته، طراحی داخلی دارای شیر فشار هیدرولیک فشار بالا است.

2. عملیات دستی، مناسب برای کاربرد فشار سنج را می توان در همان زمان نصب شده است.

اول، در حفظ سه امتیاز زیر برای پیدا کردن علت شکست، و بهبود سیستم:

1، نشت داخلی سیلندر بازوی متحرک را بررسی کنید:

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که دست خود را بالا بیاورید تا ببینید که آیا کاهش قابل توجهی در آزادی وجود دارد. اگر محل آشکار باشد، چک کردن سیلندر را بردارید و اگر حلقه مهر و موم شده باشد جایگزین می شود.

2، شیر کنترل:

برای اولین بار تمیز کردن دریچه ایمنی، بررسی کنید که آیا سوزن اصلی هسته، مانند سایش باید جایگزین شود. اگر شیر ایمنی پس از نصب تغییر نکند، سپس شرایط پوشیدن دریچه کنترل دریچه را بررسی کنید، محدودیت استفاده از ترمینال آن به طور کلی 0.06 میلی متر است، باید به طور جدی پوشانده شود.

3. اندازه گیری فشار پمپ هیدرولیک:

اگر فشار پایین است، پس تنظیم، اضافه کردن فشار هنوز هم بالا نیست، پس پمپ هیدرولیک به طور جدی سایش.

دلایل اصلی شکست کمربندهای متحرک برای صعود عبارتند از:

1، پودر هیدرولیک پودر جدی. در عملیات کم سرعت نشت پمپ جدی است؛ عملیات با سرعت بالا، فشار پمپ کمی افزایش یافته است، اما به دلیل پمپ سایش و نشت، بازده حجم به طور قابل توجهی کاهش می یابد، فشار به فشار به سختی رسیدن است. کار طولانی مدت پمپ هیدرولیک و افزایش سایش، افزایش درجه حرارت روغن، منجر به سایش قطعات هیدرولیکی و انعطاف پذیری قطعات پیری، آسیب، از دست دادن ظرفیت آب بندی، خراب شدن روغن هیدرولیک و در نهایت منجر به شکست می شود.

2. انتخاب قطعات هیدرولیکی غیر منطقی است. خصوصیات سیلندر Dynamic ARM برای 70/40 سری غیر استاندارد، مهر و موم قطعات استاندارد نیست، هزینه های تولید بالا و ناراحتی از جایگزینی قطعات مهر و موم شده است. قطر سیلندر سیلندر روغن متحرک کوچک است که باعث می شود سیستم فشار بالا را تنظیم کند.

3. طراحی سیستم هیدرولیکی غیر منطقی است. شکل 1 نشان می دهد که شیر کنترل و دنده فرمان هیدرولیکی کامل برای سری پمپ های تک، شیر تخلیه برای تنظیم فشار 16MPa و فشار پمپ هیدرولیک فشار کار 16MPa است. پمپ هیدرولیک اغلب در بار کامل یا بار بیش از حد (فشار بالا) و سیستم دارای تاثیر هیدرولیکی، روغن دراز مدت، آلودگی روغن هیدرولیک، تشدید پمپ هیدرولیک است، به طوری که پمپ هیدرولیک پشت سر هم (پس از شکست این نوع)


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-574-86303380  E-mail: sales@finotekpower.com

کپی رایت © نینگبو Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.