+86-574-86303380

رده محصول

تماس با ما

Ningbo Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: 118 ZhenNingXi جاده, منطقه Zhenhai شهر نینگبو استان 315221 چین
تماس با ما: آقای Eric ژو
تلفن: 86-574-86303380
فکس: 86-574-86303380
بگویید: 13586889073
ایمیل:sales@finotekpower.com
کد پستی: 315221
www.finotekpower.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجزیه و تحلیل صنعت پمپ هیدرولیک

تجزیه و تحلیل صنعت پمپ هیدرولیک

پس از دهه های توسعه، صنایع پمپ هیدرولیکی چین، برنامه ریزی صنعتی خاصی را شکل داده است، اما فقدان مراکز خرید بالا در خدمت، همچنان به انجام "درد قفل گلو" ادامه می دهد.

کارشناسان صنعت معتقدند که علیرغم تشکیل چنین وضعیتی پیچیده است، اما در هدف، کارخانه موتور اصلی و حمایت از شکاف بین شرکت افزایش یافته است، به طوری که هزاران شرکت در صنعت هیدرولیک در اطراف مراکز خرید پایین پایان خرچنگ و در حال حاضر، صنعت هیدرولیک هنوز رتبه خروجی سالانه بیش از 1 میلیارد یوان این شرکت، حتی اگر ارزش تولید سالانه بیش از 500 میلیون یوان شرکت نیز شماره گذاری شده است. در حمایت از حرفه ای، توانایی رقابت با شرکت های خارجی ندارد، واردات کالا در مراکز خرید داخلی دستکاری های منحصر به فرد است و هیچ چیز در نظر گرفتن. بسیاری از سود ماشین آلات ساخت و ساز با واقعیت کیت گرفته شده است، پمپ هیدرولیک دستی از شرکت تولید کننده میزبان دردناک است و همه نوع درمانده. با توجه به این وضعیت، این سالها کارخانه موتور اصلی و دیگر مناطق صنعتی بودجه به طور مداوم وارد صنعت هیدرولیک می شود.

با توجه به این که، اگر هنوز شیوه معمول تفکر و روش های تمرین به نحو شایسته ای عمل می کند، و در عین حال در انفجار سهام شرکت های هیدرولیک، کنترل بازار ممکن است تاثیر بزرگی داشته باشد. علاوه بر این، بحران مالی جهانی تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد واقعی داشته است، از جمله مشاغل هیدرولیکی، که موجب بدتر شدن وضعيت شغلی شدید شده است. بر اساس آمار، در سال 2008، 95 درصد از اشتغال 95 شرکت، از دست دادن 10.5 درصد، 23 درصد از ارزش تولیدی و فروش شرکت کاهش یافت، یک سوم کل سود و مالیات شرکت کاهش یافته است، مجموع سود و مالیات در کل صنعت به طور کلی، شاخص القای الحاقی اقتصادی برابر با 4.5 درصد کاهش یافته است.

کارشناسان صنعت "کاتالوگ ملی کالا" را به عنوان هسته ای از احیای هیدرولیک حرفه ای از ایده قرار داده اند، در نظر گرفته شده به منظور استفاده کامل از اشغال سهام موجود سرمایه، تاکید بیشتر حرفه ای به عنوان پایه و اساس از پیروزی - از طریق روش های مختلف پیشرفت مشترک برنده همکاری، شغلی از شرکت میزبان حمایت از استعداد. کارشناسان صنعت در تفسیر آنچه "کاتالوگ ملی کالا" است، می گویند که نصب کننده قادر به حمل کالا است. عملکرد کالا و قابلیت اطمینان لازم برای رسیدن به سطح کالاهای وارداتی موجود است نیاز به کالاهای خود توسعه یافته وجود دارد، پمپ دستی هیدرولیک هیچ اختلافات مالکیت معنوی وجود ندارد؛ نیاز به ارزیابی ارزش خروجی وجود دارد، اتاق برای انتخاب وجود دارد؛ رقابت وجود دارد علاوه بر این، "کاتالوگ ملی کالا" همچنین برای تولید تعدادی از کشورها ضروری است و می تواند با یک پیشینه خاص قیمت مبادله کند، حداقل قیمت فروش به کالاها محدود می شود. پس از اجرای "کاتالوگ ملی کالا" و تمام راه های سودمند برای رقابت برای سه سال برای تکمیل صنعت هیدرولیک داخلی کل فروش به سالانه رشد به طور متوسط 15٪ در سال 2011 به رقابت برای سازگار با ماشین آلات مطابقت 70٪ رسید.

برای اینکه چگونگی شکستن قفل، به سرعت رهبر حرفه ای این سوال را به وجود آورد، یک نماینده به این نکته اشاره کرد که اشغال در گذشته، هیچ پیشرفت تکنولوژیکی بیش از حد انرژی وجود ندارد، ما انرژی بیشتری را برای اجرا در بازار فراهم می کنیم. در حال حاضر باید در جمع آوری تلاش های توسعه حرفه ای تحت فرض تلاش های بیشتر برای توسعه سیستم ها و مکانیسم های نوآورانه قرار گیرند. پمپ هیدرولیک دستی با هم باید توسط تعدادی از نصب کنندگان قدرتمند برای خرید شرکت اصلی حمایت، بسیار خوب و زمین های مناسب با تجربه توسعه قبلی و توانایی کاهش تکرار توسعه سرمایه گذاری، به طوری که صنعت به سرعت شرکت قوی ایجاد شد.


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-574-86303380  E-mail: sales@finotekpower.com

کپی رایت © نینگبو Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.