+86-574-86303380

رده محصول

تماس با ما

Ningbo Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: 118 ZhenNingXi جاده, منطقه Zhenhai شهر نینگبو استان 315221 چین
تماس با ما: آقای Eric ژو
تلفن: 86-574-86303380
فکس: 86-574-86303380
بگویید: 13586889073
ایمیل:sales@finotekpower.com
کد پستی: 315221
www.finotekpower.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

انتخاب درست سوپاپ هیدرولیکی

انتخاب صحیح سوپاپ هیدرولیکی

برای هر سیستم هیدرولیک، انتخاب صحیح سوپاپ هیدرولیک، طراحی سیستم هیدرولیکی معقول، عملکرد عالی، نصب آسان، تعمیر و نگهداری آسان را می دهد، در حالیکه عملکرد عادی سیستم را به یک شرایط مهم تبدیل می کند. در اینجا از چندین جنبه برای توضیح چگونگی انتخاب یک دریچه هیدرولیکی مناسب استفاده می شود.

1. اصل کلی انتخاب

اول، با توجه به نیازهای عملکردی سیستم برای تعیین نوع شیر هیدرولیکی. باید سعی کنید سری استاندارد محصولات عمومی را انتخاب کنید. بسته به نصب و راه اندازی واقعی، یک اتصال مختلف مانند اتصال لوله یا صفحه را انتخاب کنید. سپس، با توجه به طراحی سیستم حداکثر فشار کاری برای انتخاب شیر فشار هیدرولیک با توجه به حداکثر جریان از طریق شیر هیدرولیک برای انتخاب مشخصات شیر جریان هیدرولیکی. اگر دریچه تخلیه با توجه به حداکثر سرعت جریان پمپ هیدرولیک انتخاب شود، دریچه جریان باید بر اساس نرخ جریان کنترل شده توسط حلقه انتخاب شود. حداقل جریان پایدار باید کمتر از حداقل جریان ثابت مورد نیاز در محدوده سرعت باشد.

2. انتخاب روش نصب سوپاپ هیدرولیکی

نصب شیرهای هیدرولیکی بر روی ساختار دستگاه هیدرولیک تأثیر تعیین کننده ای دارد، بنابراین با توجه به شرایط خاص برای انتخاب نصب مناسب. به طور کلی، هنگام انتخاب روش نصب هیدرولیک، باید براساس اندازه سوپاپ هیدرولیک انتخاب شده، پیچیدگی سیستم و ویژگی های طرح باشد. چندین روش نصب که در بالا شرح داده شده ویژگی های خاص خود را دارند. اتصالات موضوع، مناسب برای سیستم نسبتا ساده است، اجزای کمتری، محل نصب محل موارد بزرگتر است. نوع اتصال پلیت، مناسب برای سیستم پیچیده تر است، اجزای بیشتر، محل نصب و راه اندازی موارد فشرده تر است. صفحه اتصال می تواند برای برقراری مسیر مسیر حفاری حفاری شود و نصب قطعات هیدرولیک بر روی صفحه اتصال می تواند ارتباط بین شیرهای هیدرولیکی را کاهش دهد و نقطه نشت را کاهش دهد و نصب و تعمیر و نگهداری را راحت تر کند. نوع اتصال فلنج به طور کلی برای شیرهای با قطر بزرگ استفاده می شود.

3. انتخاب فشار نامتعارف سوپاپ هیدرولیکی

فشار نامناسب دریچه هیدرولیکی پارامترهای اساسی عملکرد شیر هیدرولیکی است، نشانگر ظرفیت فشار شیر هیدرولیکی اندازه، به شیرهای هیدرولیکی در حالت کارکرد نامیش فشار اسمی اشاره دارد. فشار هیدرولیک فشار انتخاب شده، باید بر اساس فشار کار طراحی سیستم هیدرولیک برای انتخاب فشار مربوط به فشار شیر هیدرولیک باشد. به طور کلی، مقدار فشار نامشخص بر روی شیر هیدرولیک باید بیشتر از فشار عملیاتی سیستم باشد.


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-574-86303380  E-mail: sales@finotekpower.com

کپی رایت © نینگبو Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.