+86-574-86303380

رده محصول

تماس با ما

Ningbo Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: 118 ZhenNingXi جاده, منطقه Zhenhai شهر نینگبو استان 315221 چین
تماس با ما: آقای Eric ژو
تلفن: 86-574-86303380
فکس: 86-574-86303380
بگویید: 13586889073
ایمیل:sales@finotekpower.com
کد پستی: 315221
www.finotekpower.com

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سه روش کنترل سوپاپ هیدرولیکی

سه روش کنترل سوپاپ هیدرولیکی

سوپاپ هیدرولیکی یک عمل فشار روغن اجزای اتوماسیون است که توسط فشار روغن سوپاپ کنترل می شود و معمولا با استفاده از سوپاپ الکترومغناطیسی می تواند برای کنترل فاصله ای از نیروگاه برق آبی، گاز، لوله های آب استفاده شود . معمولا در گیره، کنترل، روغنکاری و سایر روغن ها استفاده می شود. شیر های هیدرولیک مطابق با حالت کنترل می تواند به کنترل جهت، کنترل فشار، کنترل جریان سه طبقه تقسیم شود.

کنترل جهت کنترل شیرهای هیدرولیکی

کنترل جهتدار شیر هیدرولیکی به سوئیچ یک طرفه و سوپاپ جهت کنترل با توجه به کاربرد آن تقسیم می شود.

دریچه چک: فقط اجازه می دهد مایع در خط لوله در یک جهت، معکوس که قطع است.

دریچه جهتدار: شیر هیدرولیکی تغییر بین لوله های مختلف بین شکستن را تغییر می دهد.

با توجه به تعداد کانال های کنترل دو طرفه، سه طرفه، چهار طرفه، پنج راه و غیره؛ با توجه به چرخش درایو راه دستی، تلفن همراه، برق، هیدرولیک و غیره.

در اواخر دهه 1960، شیرهای کنترل کننده متناسب الکترو هیدرولیکی بر اساس چند شیر کنترل هیدرولیکی توسعه یافتند. خروجی آن (فشار، جریان) می تواند به طور مداوم با سیگنال الکتریکی ورودی تغییر کند. دریچه کنترل متناسب با الکترو هیدرولیکی با توجه به نقش های مختلف، به ترتیب به شیر کنترل الکترو هیدرولیک متناسب، شیر الکترو هیدرولیک متناسب تنظیم جریان و دریچه کنترل متناسب الکترو هیدرولیک تقسیم می شود.

سوپاپ هیدرولیکی فشار

با توجه به استفاده از دریچه سرریز، شیر تخلیه فشار و شیر توالی.

شیر تخلیه: می تواند سیستم هیدرولیک را برای حفظ حالت ثابت زمانی که فشار تنظیم شده است کنترل کند. یک دریچه تخلیه برای حفاظت بیش از حد دریچه ایمنی نامیده می شود. هنگامی که سیستم نتواند، فشار به حد بالا برسد، ممکن است باعث آسیب شود، دریچه های هیدرولیکی پورت دریچه باز و سرریز می شود، برای اطمینان از ایمنی سیستم.

دریچه تخلیه فشار: می تواند مدار شاخه را برای پایین آوردن فشار فشار مدار اصلی کنترل کند. دریچه فشاری با توجه به کنترل آن بر عملکرد فشار متفاوت است، اما همچنین به مقدار شیر سوپاپ فشار تقسیم می شود (فشار خروجی ثابت است) شیر شیر دیفرانسیل فشار (اختلاف فشار ورودی و خروجی تنظیم شده است) و نسبت شیر کاهش فشار (فشار ورودی و خروجی برای حفظ نسبت معینی).

شیر پیوسته: می تواند اجزای اجزاء (مانند سیلندرهای هیدرولیک، موتورهای هیدرولیکی و غیره) را پس از عمل انجام دهد و سپس به منظور ایجاد سایر اجزای اجرایی. فشار تولید شده توسط پمپ برای ترویج حرکت سیلندر 1 هیدرولیک، در حالی که شیر ورودی از طریق توالی عمل در منطقه A، هنگامی که سیلندر هیدرولیک 1 پس از حرکت کامل است، فشار افزایش می یابد، نقش رانش به سمت بالا در محدوده بزرگتر از مقدار بهار، چرخش تا به طوری که پورت ورودی و خروجی متصل به حرکت سیلندر هیدرولیک 2.

شیر کنترل هیدرولیکی

سرعت جریان با تنظیم منطقه دیافراگم بین سوپاپ شیر و بدن سوپرمارکت و مقاومت محلی که تولید می کند برای کنترل سرعت حرکت محرک تنظیم می شود. شیر کنترل هیدرولیکی با توجه به استفاده از پنج نوع.

دریچه گاز: پس از تنظیم منطقه سوراخ، سوپاپ هیدرولیکی، سرعت حرکت سوپاپ با تغییر کوچکی در فشار بار و یکنواختی حرکت کمتر حفظ می شود.

تنظیم سرعت شیر: در تغییر فشار بار می تواند فشار ورودی دریچه گاز و خروجی را برای مقدار تنظیم شده حفظ کند. به این ترتیب، پس از تنظیم محدوده دریچه، صرف نظر از اینکه چگونه فشار بار تغییر می کند، فرماندار می تواند جریان را از طریق دودکش ثابت نگه دارد، در نتیجه ثبات سرعت عملگر را حفظ می کند.

شیر دیفرانسیل: صرف نظر از اندازه بار، شیر هیدرولیکی می تواند یک منبع روغن دو عامل را ایجاد کند جریان برابر برابر شیر سوپاپ یا شیر هماهنگ است. توزیع متناسب نسبت شیر شیر انحراف را دریافت کنید.

دریچه خروجی به نسبت شیر سوپاپی عمل می کند به طوری که جریان به منیفولد توزیع می شود.

دریچه جریان شنت: شیر هیدرولیکی هر دو شیر توزیع جریان و دو عملکرد جمع کننده.


صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-574-86303380  E-mail: sales@finotekpower.com

کپی رایت © نینگبو Zhenhai Finotek ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.